UAB "Vanduovis"
Tel. 8-614-66683
Vakaro g.12, Mitkūnai,
Ringaudų sen., Kauno r.

Home » Apie UAB „Traidenis“

Apie UAB „Traidenis“

Gamybinė įmonė „Traidenis“ įkurta 1996 m., pirmoji Lietuvoje pradėjo gaminti nuotekų valymo įrenginius ir talpas iš stiklaplasčio.

Įmonė pavadinta vieno žymiausių XIII a. Lietuvos didžiojo kunigaikščio Traidenio vardu, kuris buvo stiprus baltų žemių jungėjas,  išvedęs Lietuvą į  aktyvios kovos kelią ir tvirtai apgynęs jos ribas. Traidenio valdymo laikotarpiu (1269-1282 m.) valstybė įgavo stabilumą,  vyko aktyvūs prekybiniai ryšiai  su  kaimyniniais kraštais.  Svarbiausia  Traidenio pilis buvo Kernavė, kuri laikoma pirmąja Lietuvos sostine.

Įmonės produkcija gaminama moderniai įrengtuose formavimo ir surinkimo cechuose, taikant naujausias gamybos technologijas. Pastatytas vyniojimo cechas. UAB „Traidenis“ – pirmoji iš Pabaltijo šalių, kuri talpų korpusus aplinkosauginiams įrenginiams (buitinių, paviršinių nuotekų valymo įrenginiams, naftos gaudyklėms, nuotekų siurblinėms, priešgaisriniams rezervuarams ir kt.) pradėjo gaminti vyniojimo technologijos būdu. Tai leido įmonei padidinti gamybinius pajėgumus, sumažinti pagrindinių žaliavų sunaudojimą, stiklaplasčio atliekų kiekį, o kartu sumažinti ir taršą aplinkai.

Visa UAB „Traidenis“ veikla ir produkcija yra apdrausta bendrosios civilinės atsakomybės draudimu. Didėjančios gamybos apimtys ir gausesnis asortimentas bei rinkos poreikiai paskatino įsteigti atstovybes Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, taip pat Rusijoje, Baltarusijoje, Lenkijoje, Latvijoje, Ukrainoje, Moldovoje, Kuveite.

(Informacija perspausdinta iš UAB „Traidenis“ tinklapio, daugiau ieškokite www.traidenis.lt)

Comments are closed.