UAB "Vanduovis"
Tel. 8-614-66683
Vakaro g.12, Mitkūnai,
Ringaudų sen., Kauno r.

Home » Naudingi komentarai » Apie montavimo kainas

Apie montavimo kainas

Nuo ko priklauso mažų valymo įrenginių montavimo kaina

Dažniausiai nuotekų valymo įrenginys nemontuojamas vienas pats, o atliekamas visas kanalizacijos sistemos lauke įrengimas, t.y. vamzdynų, šulinių, oro sistemos, infiltracijos, siurblinės ir kitų smulkesnių darbų atlikimas. Dėl to montavimo kainos kiekvienu atveju būna skirtingos ir tikslią montavimo darbų ir medžiagų kainą galima paskaičiuoti tik apžiūrėjus vietą, kur bus atliekami darbai bei suderinus visas detales su užsakovu. Tiesa, apytikslę kainą galima pasakyti ir telefonu, bet tik turint keletą tikslesnių duomenų, pvz.:

  1. koks gruntas sklype, kur bus montuojamas įrenginys;
  2. kur bus išleidžiamos išvalytos nuotekos;
  3. kokiame gylyje yra vamzdis išeinantis iš pastato;
  4. ar reikės išvežti nereikalingą gruntą;
  5. kur bus statoma orapūtė.

Svarbu žinoti, koks yra gruntas, nes nuo to priklausys, ar reikės papildomai atvežti  į objektą žvyro arba smėlio montavimui. Taip pat nuo grunto priklausys ar galima įrengti infiltracijos lauką.
Dar didesni kainų skirtumai susidaro dėl išvalytų nuotekų išleidimo į aplinką būdų. Žinoma, visada pasirenkamas paprasčiausias įmanomas būdas, kuris neprieštarauja reglamentui, bet variantų yra visokių: į lietaus kanalizaciją, į griovį, į pratekantį vandens telkinį, į infiltracijos šulinį, į hermetišką kaupimo talpą, į siurblinę ir t.t.

Comments are closed.